Zadzwoń
91 48 50 564

 

Firma Brel II - Zarządzanie Nieruchomościami - Szczecin

                         

FIRMA BREL II INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA OBSŁUGA ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ ORAZ TELEFONICZNĄ.

PRZED WEJŚCIEM DO BIURA ZOSTAŁA UMIESZCZONA SKRZYNKA NA LISTY GDZIE MOŻNA POZOSTAWIĆ WSZELKĄ KORESPONDENCJĘ.

TYLKO W SPRAWACH PILNYCH MOŻLIWE JEST WEJŚCIE DO BIURA PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM.

BREL II Zarządzanie Nieruchomościami J. Rajewicz, O. Rajewicz-Ishola Sp.j. jest firmą rodzinną i działa na szczecińskim rynku od 1996 roku. Jesteśmy rzetelną i dynamicznie rozwijającą się spółką. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Na wielu naszych nieruchomościach przeprowadziliśmy duże remonty i inwestycje termomodernizacyjne przy udziale środków własnych wspólnot, dofinansowań i kredytów w tym kredytów z premią remontową i termomodernizacyjną

Właściciele firmy posiadają licencję zarządców nieruchomości. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół składający się z księgowych, konserwatorów i technika budowlanego z dużym doświadczeniem w zakresie gospodarki mieszkaniowej. Współpracujemy również z biurem projektowym, inspektorami nadzoru oraz kancelariami prawnymi.

Posiadamy własny lokal, w którym prowadzimy działalność gospodarczą. W naszej pracy korzystamy z profesjonalnego oprogramowania ZUI Mieszczanin w zakresie obsługi finansowo-księgowej i technicznej. Skutecznie wyprowadzamy zaległości księgowe i utrzymujemy na wysokim poziomie ściągalność opłat.

Wieloletnie doświadczenie, sprawdzony zespół współpracowników, sprawdzone procedury i posiadane wykształcenie gwarantuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami oraz wysoką jakość naszych usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  

"BREL II"

Zarządzanie Nieruchomościami

ul. Małkowskiego 21/2

70-305 Szczecin

tel. (91) 48-50-564

e-mail: brel2@interia.pl

 

Zapraszamy do e-kartoteki

e-kartoteka.plZarządzanie nieruchomościami

^ do góry